14-202 Iława, Mątyki  56a

tel. 896421062

Zakład Produkcyjny ANBO s.c

Leszek Krajewski, Krzysztof Januszewski, Bartosz Januszewski

 

Przedstawiamy Państwu
naszą firmę ANBO.


 

        ANBO bazuje na ponad 25-letnim doświadczeniu swoich właścicieli w branży stolarki budowlanej, którzy dbają o dynamiczny rozwój firmy i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

        Od samego początku działalności naszym celem jest najwyższa jakość produktów i zadowolenie Klienta. Aby temu sprostać, w 2013 roku firma wybudowała wyspecjalizowany zakład produkcyjny w oparciu o najwyższe standardy, z nowoczesnym parkiem maszynowym. 

        W ramach dostosowania się do coraz bardziej zróżnicowanych potrzeb Klientów w 2018 roku firma zaczęła rozbudowę zakładu. Miało to na celu zwiększenie powierzchni produkcyjnej oraz dalszą poprawę jakości produktów.

        Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla dużych firm i małych przedsiębiorstw, jak również dla Klientów indywidualnych. Analizujemy preferencje każdego Klienta, mając na uwadze zaoferowanie odpowiedniego produktu. Wychodząc naprzeciw innowacyjnym pomysłom Klienta realizujemy obok katalogowej produkcji również niestandardowe zlecenia, uwzględniające nietypowe wymiary. Naszym atutem są bardzo szybkie terminy realizacji, część wyrobów dostępna jest od ręki.

        W każdym wydaniu katalogu ANBO przedstawiamy NOWOŚCI. Dokładamy wszelkich starań, by produkty warte były swojej ceny. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard naszych wyrobów.

        Wszystko to możliwe jest dzięki wyspecjalizowanemu personelowi – kadrze wspaniałych ludzi, którzy tworzą nie tylko firmę, ale i zgrany, solidny zespół.


ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY